Singing Success

نقاط قوت

از صدایتان به عنوان نقطه قوت استفاده کنید

اهميتی ندارد چه چیزی است

من هیچ وقت یکی از کلاس های یک سال قبلم را با Brett را از یاد نمی برم .

من سرمای بدی خورده بودم و با خودم فکر می کردم ” این یکی از بدترین کلاس ها خواهد بود”. اما نمی خواستم آن را کنسل کنم چون تا چند هفته بعد کلاس دیگری نداشتم. بنابراین ، من رفتم و با برت شروع به گرم کردن با تکنیک ها کرديم ، و از صدای خودم حیرت زده شدم. بافت و رنگی را در صدایم حس کردم که هیچگاه قبل از آن نداشتم . من عاشقش شدم. صدای من سکسی و خشن شده بود و دوست داشتم تمام روز بخوانم .

دلیلی که من این داستان را برایتان گفتم این است که به عنوان یک خواننده دچار تغییرات زیادی می شويم. منظورم این است که ما هم باید زندگی کنیم. تا دیر وقت بیرون باشیم ، شاید کمی الکل بنوشیم ، مسافرت برویم ، بعضی اوقات خواب زیاد نداشته باشیم ، بیشتر اوقات غذای سالم نخوریم. تمامی این موارد روی صدایمان اثر می گذارد. اما اهمیتی ندارد که صدایتان کجا می رود، هر جا که بود از آن بهترین استفاده را ببرید .

یعنی،”اگر خسته و عصبی هستید یا حس خواندن ندارید…سعی نکنید که صدایتان فوق العاده باشد”با همان تن صدای هوادار، خسته و سکسی بخوانید. همینطور اگرمریض بودید ( به شرطی که وقتی آب دهان خود را قورت می دهید، گلویتان درد نگیرد ) می توانید با صدای خشن و خش دار، احساسات زیادی را به آهنگتان بیاورید.

اگر از تکنیک درست استفاده کنید، شما می توانید تحت هر شرایطی از صدایتان استفاده کنید . مریض ، خسته ، عصبانی ، هیجانی ، ناراحت یا هر چیز دیگر.

ترجمه ي بخشي ازمقاله هايSingingSucces

با تشكر از خانم زهره رضوي بخاطر ترجمه